Translate

Szukaj na tym blogu

piątek, 14 czerwca 2013

Joanna, peeling do ciała wygładzający.

Wygładzający peeling do ciała firmy Joanna, o zapachu bzu, i właśnie te dwa słowa trzeba podkreślić grubą krechą, ponieważ ten zapach jest zniewalający. Jakbyśmy zerwali świeży bez z gałęzi i wsadzili do tego pojemniczka, po prostu cudowny. Czy jest wygładzający tak jak pisze na wieczku? Tak, jest w 100% wygładzający, jest to jeden z najlepiej wygładzających peelingów do ciała, jaki miałam. Po dokładnym peelingu ciała tym produktem, skóra jest w dotyku gładziutka, aż chce się dotykać :)


Ma piękny fioletowy kolor, jak widać peeling jest treściwy, troszkę jak galaretka. Po użyciu zapach utrzymuję się na naszej skórze dość długo, pozostawia ją gładziutką, pięknie pachnącą i nawilżoną. To słowo także trzeba podkreślić, ponieważ peeling doskonale nawilża nasze ciało, pozostawia bardzo delikatny film na skórze. Produkt zawiera olejki, które sprawiają, że skóra nie tylko jest doskonale oczyszczona, bez zbędnego naskórka, ale także fantastycznie nawilżona i cudownie pachnąca.


Jak widać na zdjęciu, drobinki peelingujące nie są wcale takie drobne, co mnie bardzo odpowiada. Dzięki nim nasza skóra jest bardzo dokładnie oczyszczona, piękna, odżywiona. Kiedy masujemy nasze ciało nim, mamy przyjemne uczucie chłodu, oczyszczenia, zregenerowania, którego nasza skóra bardzo potrzebuje co najmniej 2 razy w tygodniu.

Cena tego produktu, to około 13 zł. Zakupiłam ją w małej drogerii osiedlowej, nie wiem czy jest dostępna w rossmanach i supermarketach. Szczerze polecam, ja uwielbiam ten peeling!!