Translate

Szukaj na tym blogu

czwartek, 24 lipca 2014

Niepozorne cudo :-)
Witajcie Kochane :-)
Dzisiaj znowu wieczorkiem, bo niestety dopiero niedawno wróciłam, przychodzę do Was z lakierem, który zawładnął moje serce od pierwszego pomalowania <3 Wczoraj pokazywałam go w haul'u, a dzisiaj postanowiłam zrobić na jego temat osobnego posta, ponieważ moim skromnym zdaniem, zasługuje na to :D  Zachwyca kolorem, pigmentacją, jak i trwałością, sama noszę go na pazurkach u dłoni, jak i stóp - wygląda obłędnie. Kilka zdjęć : 
 Jego aplikator, to troszkę grubsza łopatka, niż np w lakierach z Inglot'a. Bardzo, naprawdę bardzo łatwa aplikacja, bez problemu można ładnie, równo zaokrąglić początek.


 Lakier na paznokciach, w pomieszczeniu, wygląda na bordowy/piękny winny kolor, natomiast w świetle dziennym mieni się na mocną śliwkę, a czasem nawet widać niebieskie refleksy - po prostu jest obłędny (powtarzam się :p ) Kolor ma numerek 28 i kosztuje niecałe 5 zł, nic tylko brać.
A tak na marginesie, to dzisiaj wyszedł oficjalny trailer do "50 shades of Grey" i strasznie się jaram, czy któraś z Was również jest fanką ?:-D Całuję ♥