Translate

Szukaj na tym blogu

środa, 15 maja 2013

Ziaja, masło kakaowe, spray przyśpieszający opalanie.

Ziaja, spray przyśpieszający opalanie z masłem kakaowym, przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Ma za zadanie przyśpieszać proces opalania się skóry oraz poprawiać jej naturalny kolor. Polecany jest szczególnie przed opalaniem, także w solarium. Inne działanie przyśpieszacza, to delikatne natłuszczenie oraz likwidacja uczucia szorstkości naskórka oraz zapobieganie nadmiernej utracie wody. Przyśpieszacz zawiera także witaminę E.

Witamina E - zwana jest "witaminą młodości", skutecznie neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Doskonale nawilża, wygładza i uelastycznia skórę.

Oleum cacao -  surowiec izolowany z ziaren drzewa kakaowego. Pogłębia naturalny odcień skóry. Posiada  skuteczne właściwości ochronne przed promieniowaniem UVB.


Produkt testowany jest dermatologicznie, ale także alergologicznie, wiec nie powinien wywoływać reakcji alergicznych.  Ma pH naturalne, produkt jest produktem polskim (Ziaja - polska firma). Cena przyśpieszacza, to 8-10 zł.


Plusy :

+przyśpiesza proces opalania (daje szybkie efekty)
+wydłuża czas utrzymania się opalenizny
+natłuszcza skórę (skóra  nie jest wysuszona)
+bardzo przyjemny kakaowy zapach
+cena (bardzo niska, jak na tak wysokie działanie)
+bardzo wydajny


Minusy : 

-dla niektórych może być uporczywe to, że czynność smarowania trzeba powtarzać co jakiś czas
-nie jest wodoodporny 

Ja ten  produkt szczerze polecam, żaden nie dał tak zadowalających efektów jak ten. Starczył mi  na dwa sezony letnie i przez ten czas nie stracił na jakości.