Translate

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 25 listopada 2013

Dodatkowe zdobycze! :-D

Witajcie! Zrobiłam sobie dzisiaj mały prezent z okazji imienin i poszłam na kolejne zakupy do Rossmanna ;-D ale nikt mi nie zabroni, sama sobie zapracowałam na te pieniążki i dlaczego bym miała nie zrobić sobie prezentu :-) 

A oto moje zdobycze ...


kolor Light Vanilla nr 51 (najjaśniejszy)

 Dzięki formule wzbogaconej w ekstraktu z owoców:
- morela - zapewnia blask,
- melon - zapewnia nawilżanie,
- jabłko - przedłuża młodość skóry.

Bourjois Healthy Mix - podkład nawilżająco - rozświetlający . Baaardzo jestem jego ciekawa, już dawno chciałam go przetestować, ale szkoda mi było 60zł na drogeryjny podkład, dlatego teraz kiedy jest na niego -40%, nie mogłam sobie go odmówić! 


Cena po obniżce : 35,99zł.


Miss sporty - korektor z witaminą C i E i ja go kupiłam docelowo pod oczy, mam nadzieję, że sprawdzi się, nie będzie za ciężki i nie będzie się rolował bo na tym mi najbardziej zależy! 

Cena po obniżce : 6,59zł.


Wibo Wow Sand - lakier do paznokci z efektem brokatowego piasku! Wreszcie go dostałam! Co prawda chciałam inny kolor, ale ten był ostatni, a szukałam już w dwóch rossmanach i wszędzie są wykupione : < 

Cena po obniżce : 4,59zł.
Wibo - pogrubiająca maskara, nadająca efekt sztucznych rzęs  "rzęsy jak ta lala " głosi napis na opakowaniu, no zobaczymy ;-D jestem szczęśliwa, że go dorwałam i mogę go przetestować, zwłaszcza że był on ostatni!

Cena po obniżce : 5,79zł.


To już wszystkie moje produkty, które dzisiaj sobie zakupiłam, jako mały prezencik :-) Gdyby nie ten podkład, to wyszło by mnie to znaacznie mniej, aleee tyle się na niego czaiłam, wiec powiedziałam sobie "raz się żyje" i kupiłam go  :-) Zwłaszcza, że za swoje pieniążki .